Link :: 21.03.2005 :: 19:35
Witamy!
Kilka lat temu (dokładnie 4 chyba) spotkały sie Asia (znana jako Modnisia) i Madzia (Szambiara). No jakoś się złożyło, że sie dogadały więc wszystko było ok. Rok później dołączyła do niej Paulina (zwana Tosią lub SzaŁą) no i teraz trzymały sie w trójke. Było raz lepiej raz gorzej. W pewnym momencie Tosia oderwała się od Madzi i Asi, no ale nie mogła bez nich wytrzymać i wróciła Od tej pory są nierozłączne. W 2004 roku do ich trójki dołączyła Paulina (powrzechnie znana jako Kartonik). Skumały się tak nie od razu bo by było za łatwo. Początkowo Paulina była skryta i jakas taka dziwna mówiąc poprostu :p No ale reszta ją zmieniła i teraz jest super!
Często można nas spotkać w piekarni na przerwach kupujących paczki, princessy i snickersy. Każda z nas wyróżnia się czymś innym, no ale nikt nie pobije w tym Tosi. Jej piękna pomarańczowa spineczka niestety uległa złamaniu (z czego bardzo się cieszy reszta), no ale pozostaje jeszcze jej śmiech i reszta jej charakterystycznych cech Często można ją zobaczyc w zielonym (bardzo ślicznym i pięknym) szaliku, który fakt faktem nie należy do niej, tylko do Asiuni. Najlepsze są wtorki rano, ale co my tam wyprawiamy pozostanie nasza SłodziuTką tajemnicą Madziunia wyróżnia się swoja przepiękną urodą i tym iż prasuje sbie włosy... i to dosłownie. Trza by było wspomnieć coś o Kartonie... jakby to ładnie ując... ta kobieta mnie zadziwia, a od początku roku zmieniła się o całe 360 stopni. Jest wreszcie normalną dziewczynką, którą wszyscy kochaja i uwielbiąją. A, że stroi różne dziwne miny i ma swój nikomu nieznany jęsyk-to tylko pogłebia nasze uczucia do niej Asiunia jak zwykle dużo mówi i czasem nawet na temat. Jej inteligencja została ostatnio uznana za wyższą niż poziom małpy z czego sie bardzo cieszy, bo nie bedzie juz Małpą... zdechłą najbardziej z nas zna się na filmach i muzyce więc jakby co to do niej Wszystkie cztery kochamy naszą panią od biologii (która dzisiaj po raz 6 rozsadziła Asie i Tosie) i pana od w-f
Komentuj(6)


Link :: 22.03.2005 :: 12:02
JoŁ!
Dzisiaj nasza pinkna czwórka wybrała się do kościółka na rekolekcje. Z przymusu ale ładniej brzmi, że tak od siebie.. :p Wszystkie cztery byłyśmy u spowiedzi, na drodze krzyżowej i odmówiłyśmy 50-tke różanca :/ Ale zyjemy!

Razem wszystko przetrwamy Pogoda śliczna! Madzia i Paulinka poszły na spacerek, SzaŁa do dum a ja (Asia) siedze w chacie :/
Z dwóch powodów. Pierwszy to to, że sie wywaliłam na kolano i boli a drugi to to, że chyba bede miała szlaban. Jeszcze nie wiem na co, ale na pewno bedzie.
Krótko mówiąc-byłam niegrzeczna
Jakoś przezyje choć czuje, ze bedzie ciężko.

Jutro idymy na 9.00 do kościółka i później w dom
Mam nadzieje, że jutro bedzie to krócej trwało, bo w tym tygodniu większośc czasu spędziłyśmy w kościele, a jakoś nam się to nie widzi :/

Nasza kochana pani B. się na nas obraziła, więc nie jedziemy na klasową wycieczke :/ Jeśli ktoś ma propozycje to jesteśmy chętne.

To by było na tyle...
Komentuj(8)


Link :: 25.03.2005 :: 12:46
łel...łel...łel.
Znów Ja musisłam się wziąć za notke. Tosia musisz sie nauczyć, bo ja nie chce sama prowadzić tego bloga.
Madzia nam zwiała do Powodowa. Paulina siedzi w domu.
Ja doładowałam sobie dzisiaj konto i znów jestem przy kasie.
A co do szanownego kuzyna SzaŁy to powiem, że nie dostałam zadnego szlabany
Nie wiem jakim cudem, ale nie
żyje nadal kolorowo i własnym tempem. (nie wiem czy o sie pisze tak czy tępem :>)
Coś czuje, że niedługo przegram zakład.
Jest 3 kandydatów-tzn z mojej strony
Nie no żartuje! No, ale wszytsko sie może zdarzyć.
Dobra kończe bo zaczynam właśnie dzień! czyt. wychodze-wroce wieczorem ;D
Buziiiiiiiii :*

Komentuj(58)


Link :: 30.03.2005 :: 20:46
Witam(jak zawsze)!
Nie wiem co pisać, bo to Tosia miała napisac nową notke.
Ale wiadomo, ze jak sie jej powie to ona tak posłucha, że cześ.
Powiem iż-po przerwie wróciłysmy do szkoły i już pierwszego dnia się działo SzaŁa przejechała mi paznokciami po rece jak ją gilgałam ... oberwie jej sie jutro. Ale my i tak sie kochamy
Nudzi mnię sięę!! Ja chce impreze jakąś, albo iść na spacer! Idymy z Tośką za miesiąc gdzies
Dobra buziii na koniec bo nudze.. dziek za komenty przy ostatniej notce (kierowane do Pauliny, Szały i mnięę)
<--to my Ładnie mi sie podoba ten Jenifer
Adios Muczaczossssssssssssss
Wesołych Świąt!
Komentuj(43)


 

[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec

^*^
^*^
...

talk.pl