crejzi - komentarze


Witamy!
Kilka lat temu (dokładnie 4 chyba) spotkały sie Asia (znana jako Modnisia) i Madzia (Szambiara). No jakoś się złożyło, że sie dogadały więc wszystko było ok. Rok później dołączyła do niej Paulina (zwana Tosią lub SzaŁą) no i teraz trzymały sie w trójke. Było raz lepiej raz gorzej. W pewnym momencie Tosia oderwała się od Madzi i Asi, no ale nie mogła bez nich wytrzymać i wróciła Od tej pory są nierozłączne. W 2004 roku do ich trójki dołączyła Paulina (powrzechnie znana jako Kartonik). Skumały się tak nie od razu bo by było za łatwo. Początkowo Paulina była skryta i jakas taka dziwna mówiąc poprostu :p No ale reszta ją zmieniła i teraz jest super!
Często można nas spotkać w piekarni na przerwach kupujących paczki, princessy i snickersy. Każda z nas wyróżnia się czymś innym, no ale nikt nie pobije w tym Tosi. Jej piękna pomarańczowa spineczka niestety uległa złamaniu (z czego bardzo się cieszy reszta), no ale pozostaje jeszcze jej śmiech i reszta jej charakterystycznych cech Często można ją zobaczyc w zielonym (bardzo ślicznym i pięknym) szaliku, który fakt faktem nie należy do niej, tylko do Asiuni. Najlepsze są wtorki rano, ale co my tam wyprawiamy pozostanie nasza SłodziuTką tajemnicą Madziunia wyróżnia się swoja przepiękną urodą i tym iż prasuje sbie włosy... i to dosłownie. Trza by było wspomnieć coś o Kartonie... jakby to ładnie ując... ta kobieta mnie zadziwia, a od początku roku zmieniła się o całe 360 stopni. Jest wreszcie normalną dziewczynką, którą wszyscy kochaja i uwielbiąją. A, że stroi różne dziwne miny i ma swój nikomu nieznany jęsyk-to tylko pogłebia nasze uczucia do niej Asiunia jak zwykle dużo mówi i czasem nawet na temat. Jej inteligencja została ostatnio uznana za wyższą niż poziom małpy z czego sie bardzo cieszy, bo nie bedzie juz Małpą... zdechłą najbardziej z nas zna się na filmach i muzyce więc jakby co to do niej Wszystkie cztery kochamy naszą panią od biologii (która dzisiaj po raz 6 rozsadziła Asie i Tosie) i pana od w-f

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.04.2005 :: 12:29 :: azn70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kartonik

ten tekst jest ekstra! i jeszcze moje 360stopni... cza byc inteligentnym zeby to wymyslic! ps. tez zeszlam juz z poziomu malpy...zdechlej a teraz dlugo oczekiwany poziom kartonów! nikt do niego nie dojdzie tylko ja
22.03.2005 :: 12:22 :: aab234.internetdsl.tpnet.pl

I do Kartona:
Nie śmiej sie ze mnie! :D
I do Szambiary:
Zwolnij Madziu, zwolnij! :D
I do (nie)znajomków:
KOMENTOWAĆ!
22.03.2005 :: 12:21 :: aab234.internetdsl.tpnet.pl

do
Modnisi:
22.03.2005 :: 12:19 :: aab234.internetdsl.tpnet.pl

No więc jestem tu :)
A skoro już jestem, to trza zostawić cos po sobie!!!
Zupełnie sie zgadzam z naszym opisem.
Mam nadzieję, że wytrwamy w tym czasie Wielkanocnym i mimo stałych komentarzy mojej rodzinki, uda mi się powrocic do szkolnego cuklu bez większych przeszkód :)

:)

A teraz może dodam coś od siebie do
Modnisi:
21.03.2005 :: 20:07 :: ayu218.neoplus.adsl.tpnet.pl

meg

cool;))
21.03.2005 :: 19:58 :: ain26.internetdsl.tpnet.pl

crejzi

To tak na próbe ;)
Talk.pl :: Wróć